انسان ذاتا موجودی کنجکاو می باشد و همواره علاقه مند است تا در حوزه های مورد علاقه خود به ماجراجویی بپردازد. از طرفی یکی از راه های رسیدن به پاسخ خیلی از پرسش ها و همینطور بدست آوردن تجارب، سفر می باشد و به همین دلیل است که می گویند بسیار باید سفر کرد تا پخته شود خامی.
به همین دلیل قصد داریم سفری ماجراجویانه به چند نقطه در جهان داشته باشیم و جواب بسیاری از پرسش ها را بدست آوریم.
ماجراجویی در بناهای تاریخی گرجستان
به گزارشخبرگزاری مهرو به نقل از الفبای سفر،گرجستانسرزمینی از سنگ ها،قلعه هاوصومعه های قرون وسطایی،تپه های سبز، کوه های باشکوه، غارهای عمیق و سواحل سنگی است از طرفی قدمت این کشور می تواند بهانه ای خوب برای یک سفر ماجراجویانه در دل تاریخ باشد.
کلیسای تاریخی کاتسخی گرجستان نمونه ای عالی می باشد که بر روی سنگی با ارتفاع 40 متر ساخته شده است و بازدیدکنندگان برای تماشای آن می بایست از پلکان تعبیه شده بالا بروند.
در موزه ملی آذربایجان چه می گذرد؟
این بار نوبت آذربایجان برای ماجراجویی در تاریخ است وموزه ملی تاریخ جمهوری آذربایجانکه از جاذبه های گردشگری باکو به حساب می آید بهترین گزینه ممکن می باشد.
به نظروبسایت جام جم، این موزه از بخش های مختلفی از جملهتاریخ مدرن،مردم شناسی، تاریخ باستان وقرون وسطای جمهوری آذربایجان، گردش علمی، آزمایشگاه برای بازسازی موزه، صندوق سکه شناسی (شامل مجموعه ای از یوگنی پاخوموف)، طراحی هنر و کتابخانه تشکیل شده است که بیش از 2 هزار نمایشگاه در آن برگزار می گردد و از بهترین مکان ها برای گردش در دل تاریخ گسترده این کشور باشد.
ماجراجویی در گوشواره هند
به ادعایاقتصاد نیوزو به نقل از الفبا،سریلانکاتوسط مارکو پولو به عنوانیکی از بهترین جزایر جهانتوصیف شده است و دارای تاریخی است که قدمت آن به هزاران سال می رسد. اگرچه کوچک است، اما در این کشور تاریخ، طبیعت و زیبایی بسیاری مشاهده شده است.
سواحل، جنگل ها، مزارع چای، معابد و دیگر جاذبه های گردشگری سریلانکا گردشگران را به خود جذب می کند و مقصدی ایده آل برای یک سفر ماجراجویانه می باشد.
معبد دندان بوداومجسمه های بودانمونه هایی از بهترین جاذبه هایگوشواره هندبرای رسیدن به پرسش هایی از تاریخ و فرهنگ و رسومات مردم سریلانکا می باشد.
سفری به پهناورترین کشور آسیا
به گزارشفردا نیوز،چینبه لطف ابعادی که دارد یک مقصد توریستی و دامنه ای بی حد و حصر را برای یک گردشگری عالی ارائه می دهد و در آن جا می توان با انواع پدیده های زمین شناسی و جاذبه های تاریخی مواجه شد.
شهر ممنوعه چینیکی از بهترین مکان ها برایسفر ماجراجویانهمی باشد که این شهر به روایتی وسیع ترین و کامل ترین مجموعه معماری چوبی در جهان را در اختیار دارد و مجموعه ای از قصرهای سلطنتی و زیبا در این شهر گردهم آمده اند که روزگاری محل زندگی امپراطورهای سلسله های مختلف چین بوده است و چون ورود افرادی غیر از خاندان امپراطور به آن ممنوع بوده، نام <<شهر ممنوعه>> روی آن گذاشتند.
اقامت راحت بعد از یک سفر پر از ماجرا
اما اقامت راحت یکی از مومات در سفر عالی می باشد و هتل هایی چونمارکوپولو پارک ساید پکن چین،واندا ریلم بیجینگ چین، سفیا هتل تفلیس، روسل هتل باکو وهتل مرکور وانشانگ چیننمونه هایی از بهترین هتل ها برای آن دسته از افرادی هستند که بعد از بک سفر ماجراجویانه قصد دارند تا راحتترین اقامت خود را تجربه نمایند.

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

های ,سفر ,تاریخ ,ها ,ماجراجویی ,ای ,می باشد ,از بهترین ,ماجراجویی در ,شده است ,برای یک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
linkdoni-telagram nosacaking mb-eolo mehrakchat lavashakchatroom yasiwhatsapp shemshh eufucroep aflakahan faza4