ایران، کشوری پر از شگفتی
کشورایرانپر از جاذبه های دیدنی که می توان آن را مکانی برای تمامی سلیقه ها دانست.
از جاذبه های تاریخی در شهرهایی چون کاشان،شیراز، اصفهان و سیستان و بلوچستان گرفته تا جاذبه های طبیعی و چشم نوازی که در جنگل های شمال کشور و کویر لوت و سواحل زیبای دریای خلیج فارس احساس آرامش را در در عاشقان طبیعت به وجود می آورند.
در ادامه به تعدادی از شهرهای مشهور و جاذبه های شگفت انگیز آن ها آشنا می شوید.
کیش، مرواریدی در خلیج فارس
جزیرهکیشمیان آب های نیلگون خلیج فارس که یکی از محبوب ترین مقاصد برای سفر توریستی نزد ایرانیان و خارجی ها محسوب می شود.
به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از الفبای سفر این جزیره در میان 4 نقطه ای در دنیا شناخته می شود که خالص ترین اکسیژن را در اختیار دارد و به همین دلیل کسی در این شهر احساس خستگی نمی کند و حتی جانبازها در آن جا از ماسک اکسیژن استفاده نمی کنند.
سواحل زیبای دریای خلیج فارس،پارک دلفین هاوکشتی یونانیتنها تعدادی از جاذبه های توریستی کیش هستند و از طرفی گردشگران علاوه بر تماشای دیدنی های این جزیره می توانند با حضور در مراکز خریدی چون مریم، مروارید، پردیس1 و 2 خرید های غیر قابل انتظاری را انجام دهند.
قشم، جزیره ی عجایب
به ادعایجهان نیوزو به نظر از الفبا، بزرگترین خشکی در دریای خلیج فارس،جزیره قشممی باشد که درتنگه هرمزقرار دارد؛ این جزیره در سال های اخیر همراه با کیش به یکی از نقاط محبوب و توریستی کشور تبدیل شده است.این جزیره که قدمت آن به دوره ساسانیان باز می گردد جاذبه های متنوع و البته منحصر به فردی را در خود جای داده است در زیر به مکان های دیدنی های قشم اشاره شده است:
ساحل دریای خلیج فارس
اواخر پاییز و فصل زمستان بهترین زمان های برای سفر به جزیره قشم می باشند و در این برهه از زمان گردشگران زیادی به جنوب کشور میروند و از اماکن تفریحی جزیره قشم لذت می برند، همچین با توجه به تبدیل شدن این جزیره به یک مقصد توریستی، هتل های شیک و مجللی ساخته شدن و همه روزه پذیرای مهمانان هستند.
مشهد، پایتخت فرهنگی ایران
هنگامی که نام مشهد به خوشتان بخورد ممکن است ناخواسته ذهنتان به سمت آرامگاه امام رضا(ع) و فردوسی برود، اما نکته جالب توجه این است که اکثر گردشگران خارجی نیز کاملا با این شهر آشنایی دارند. مشهد دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و شگفت انگیزی از جملهآرامگاه نادرشاه،کوه سنگی، پارک مینیاتوری است که هر کدام جذابیت منحصر به فرد خود را دارند.
بهترین هتل های مشهد و کیش

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

های ,جزیره ,جاذبه ,خلیج ,هتل ,کیش ,جاذبه های ,این جزیره ,دریای خلیج ,خلیج فارس ,را در ,سواحل زیبای دریای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
filtersheniab0100 venusgerafyc databaseinfo safourarouhi kaftar25 innotchefu ava2014 hafareiabsharha bats-steel rondbit