سفر برای گردشگران می تواند اهداف گوناگونی داشته باشد، بسیاری به دنبال آن هستند تا بهدل تاریخ بروند و ازآثار به جا مانده از گذشتگاندیدن کنند بسیاری دیگر نیز دنبال آن هستند تا درطبیعت بکر مقصد همچون سواحل، جنگل و .حضور داشته باشند و از این زیبایی و آرامش لذت ببرند از طرفی بعد از یک سفر پر ماجرا دنبال آن هستند تا سوغاتی و هدایای خوب و با کیفیت را برای خود و نزدیکان خود به رسم یادگار از آن کشور خریداری کنند.

اما کدام کشورها میتوانند مکانی کامل و ایده آل برای اهداف گونانونی که گردشگران برای سفر خود در نظر دارند باشند؟

به گزارش رکنا و به نقل از الفبای سفر، بی شک ترکیه را می توان در این لیست گنجاند، کشوری کهآثار باستانیو تاریخی گوناگونی را درخود جای داده است، آثاری همچون مسجد ایاصوفیه،کلیسا چورا استانبول و مسجد سلطان احمد و. که نمونه هایی از تمدنامپراطوری عثمانیهستند کههرکدام می توانند یکگردشگری بی نظیر در تاریخ ترکیهباشند ،هرچند که نمی توان ازساحل زیبای دریای مدیترانهو دریای سیاه و دیگر جاذبه های طبیعی موجود در این کشور به سادگی عبور کرد.

اما بعد از سفر در دل طبیعت بکر و بازدید از تاریخچه نوبتبه محبوب ترین قسمت از یک سفر یعنی خرید سوغاتی می باشد، و مسلمامراکز خرید ترکیهبهترین مکان برای خرید هدایا باقیمت های مناسبو کیفیت عالی می باشند.

به عنوان مثال طبق ادعای تجارت فردا،مرکز خریدمارماریسرا می توان بین یکی از هزاران مراکز خرید فوق العاده ترکیه قرار داد که در نزدیکی سواحل قراردارد و فروشگاه های آن ارائه دهنده اجناس مرغوب ترک هستند و در آن جا می توانخرید بهتر و ذخیره پول بیشتررا در آن جا تجربه نمود.

هرچند که بنابر نظر پارس نیوز و به نقل از الفبای سفر، هدف تعداد زیادی از مسافران از جمله ایرانیان برای سفر به ترکیه صرفاخرید اجناس مخصوصا پوشاک می باشد و کمتر برنامه خود را مشغولتفریحوبازدید از جاذبه های آن کشورمی کنند. که مرکز خرید جواهیر استانبول ازبهترین مراکز خریداین کشور می باشد که خریداران علاوه بر خرید اجناس باکیفیت می توانند از دیگر امکانات موجود در آنجا همچون رستورانهای بین المللی و ترک، کافه و همینطور خدمات فروشگاه های دیجیتالی بهره مند شوند.

با این تفاسیرآژانس مسافرتی الفبای سفرکه ارائه دهنده انواعتورهای ترکیهو بلیط هواپیما به این کشوراست می تواند بهترین گزینه برای بهره مند شدن از یک سفر فوق العاده باشد.

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

سفر ,های ,کشور ,توان ,اجناس ,جا ,هستند تا ,یک سفر ,از یک ,دنبال آن ,آن هستند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
forpandversca interducingbooks edu a-jalinouss arooskade farz1 negareyehtouba bricafacrers betyab2 bargegole