هرکشوری به واسطهقرارگیری در نقطه خاصی از کره زمین، تمدن، مذهب و فرهنگ های متفاوتی که دارد طبیعتا از آثار و جاذبه های منحصر به فردی نیز برخوردار است، از محله های قدیمی که زمانی محل زندگی و تجارت مردم در زمان گذشته بوده گرفته تا موزه هایی که اشیا به جا مانده از ت مداران و هنرمندان و دیگر افرادی که روزی توانستند نام خود را در برگه هایی از تاریخ سرزمین خود ثبت کنند را در خود جای داده اند و البته که نباید ازمراکز تفریحی و خرید که امروزه ارائه دهند انواع اجناس باکیفیت و تفریحات و سرگرمی های گوناگون هستند و به نوبه ی خود از جاذبه های محبوب شهر خود محسوب می شوند گذشت.

در نتیجه تصمیم گرفتیم که در این بخش گردشی به نقاط مختلف جهان داشته باشیم و بدانیمنقاط نام برده شدهدر کدام شهر و کشورها قابل مشاهده هستند.

به گزارش ساعت24 و به نقل از الفبای سفر،گردشگری در محله های قدیمیهر کشور، شگفتی و جذابیت خاص خود را دارد به این شکل که شما را به سالیان گذشته وتاریخ های پرفراز و نشیبآن سرزمین می برد.

شهر ومحله های قدیمیلیجیانگ و بستکیه دبی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با قدم زدن در این مکان ها می توانید خودتان را در و تاریخ آنجا غرق کنید و از فرهنگ مردم آن جا دیدن کنید و این امر با خریدتور چینو دبی محقق می شود.

اما بعد از حضور در محله های قدیمی و باستانی، بازدید از موزه ها نیز، از دیگر کارهای لذت بخش برای شما می تواند باشد مکان هایی که محلی برایتماشای تمامی آثار به جا مانده از افرادی که روزی در سرزمینشان تاثیری گذاشته اند می باشد.

بنابه عقیده تجارت نیوز، در این میان موزه کرملین روسیه، موزه ملی گرجستان و موزه تاریخ ارمنستان که دربین تعدادی ازکشورهای باقدمتقراردارند کهتاریخ پرهیاهوییرا سپری کرده اند و اکنون این مکان ها می توانند احساسقدم زدن در تاریخرا به شما القا کنند.

بنابراین می توانید با خریدتور روسیه، گرجستان و همینطور ارمنستان از شگفتی های موجود در این بناها دیدن کنید.

به هر حال بعد از گشت و گذار در میان خانه ها و بازارهای قدیمی و پیاده روی در سالن های کوچکی که تاریخچه ای بلند و طولانی را درخود جای داده اند نوبت آن می رسد که از مراکز و جاذبه های مدرن نیز دیدن کنید.

اغلب این جاذبه ها، در برخی از کشورها به صورت مراکز خرید هستند که علاوه وجود فروشگاه های مختلف که ارائه دهنده اجناس مختلف هستند، کافی شاپ ها، رستوران ها و حتی مراکز تفریحی و سرگرمی نیز در آن جا مشغول فعالیت می باشند.

در این میان به گزارش وبسایت زوم جی و به نقل ازالفبای سفر،مرکز خرید فستیوال مرکزی پاتایا،مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت،مرکز خرید سیام بانکوک از مراکزی هستند که می توانید با استفاده ازتور تایلندکه فرصت خوبی برای خریدپوشاک با برند معتبرو دیگرلوازم با قیمت مناسبمخصوصا برای سوغاتی می باشد،تجربه خرید رنگین کمانیرا در آنجا کسب کنید .

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

های ,موزه ,ها ,اند ,نیز ,جاذبه ,در این ,و به ,دیدن کنید ,را در ,محله های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
kavirplusic bime519330 bia2matbakh cospackagejar anmusic1 estina bdabiran812 golbargicyas alcoholsprayerinbutchershop genius-lar-headset