ایران، کشوری در جنوب غربی آسیا که در یکی از خاص ترین نقاط روی کره زمین قرار گرفته است و هر بخشی از این کشور جاذبه های طبیعی گوناگونی را در خود جای داده است.

اما سفر و گردش در ایران صرفا به رفتن و تماشای طبیعت بی نظیرش ختم نمی شود، بلکه ایران به واسطه برخورداری از تمدنی کهن، آثار باستانی و تاریخی زیادی در سرتاسر این کشور قابل مشاهده هستند.

بنابرایندر این بخش میخواهیم سفری به مکان های ناشناخته و همچنینپرطرفدارترین نقاط کشور داشته باشیم، پس باالفبای سفرهمراه باشید.

شاید بتوان جزایر جنوبی ایران چون قشم و کیش را از خاص ترین نقاط کشور معرفی کرد، جزایری که علاوه بر برخورداری از خطوط ساحلی دریای خلیج فارس، جاذبه های دیگری نیز در آن جا قابل مشاهده می باشند که موجبشگفتی گردشگرانمیشوند. جاذبه هایی چون

به ادعای مشرق نیوز و به نقل از الفبای سفر،پارک آبی اوشن کیشو دره ستارگان ازبهترین مکان های گشت و گذار در ایرانمی باشند. هرچند که نمی توان از دیگر شهرها و جاذبه ها مثل پارک مینیاتوری واقع در مشهدبه سادگی که ازبرترین جاذبه های کشورمی باشد عبور کرد.

به گزارش تسنیم نیوز و به گفته الفبای سفر، در کشور ما، علاوه بر جاذبه های فراوان و معروف خودجاذبه های گردشگری طبیعی کمتر شناخته شدهنیز به وفور وجود دارند و می توان به این جمله پی برد کهطبیعت بهترین جاذبه ها را ارائه می دهدکه شاید بتوان غار مغان و دره تندیس ها که تندیس های از باد و باران هستند را که جزجاذبه های گردشگری طبیعینیز هستند را در این لیست قرار داد که شاید بتوان خریدتور قشمو کیش و مشهد را بهترین را برای رسیدن به این مکان ها و ماجراجویی در .آن ها دانست هستند.

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

های ,جاذبه ,ها ,کشور ,نقاط ,شاید ,جاذبه های ,شاید بتوان ,این کشور ,هستند را ,های گردشگری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
deltadecoration traveminun book32 kavianroll shopbuykharidplin aref2323 ronia102 deltahoghoghi behyarmarketing firejing