تایلند، سرزمین خنده ها


تایلند کشوری شاد در جنوب شرق آسیا، که در همسایگی مای، برمه و لائوس می باشد و اکنون به عنوان یکی از قطب های گردشگری از آن یاد می شود.
اما هرچه از زیبایی های تایلند گفته شود کم است، تماشای آب های فیروزه ای در سواحل جذاب و عکاسی از دیدنی های تاریخی این کشور و برخورد با مردم فوق العاده شاد و خونگرم این کشور تماما از مواردی هستند که می توان در این کشور آن ها را لمس کرد و این امر با خریدتور های خارجیبهتایلندمیسر می باشد.

گردش بیشتر در تایلند

جاذبه های گردشگری تایلند، تماشای بنای تاریخی در بهشت


تایلند سرزمینی می باشد که زیبایی های تمام نشدنی دارد و جملاتی در وصف این زیبایی ها وجود ندارد و این شگفتی ها سبب شده اند که در هر نقطه از این کشور گردشگران زیادی برای ثبت خاطرات خود به آن جا سفر کنند. با این حال موارد زیر از جاذبه های پرطرفدار انسان ساز و طبیعی در سرزمین خنده ها می باشند.

اقامتی آسوده و راحت در هتل های تایلند تجربه می شوند.


هتل های تایلند از امکانات زیادی برخوردار هستند و با وجود برخورداری از این مزایا نسبت به دیگر کشورها از قیمت های مناسب تری نیز برخوردار هستند و مسافران همواره اقامت راحت و خوبی را در زمان سفر به این کشور تجربه می کنند.

با کلیک بر لینک 3 تا از بهترین هتل های تایلند میتوان اطلاعات جامعی از امکانات و جزئیات آن ها بدست آورد

ایرلاین های عرضه کننده بلیط هواپیما تایلند


بسیاری از ایرلاین ها از تمام دنیا به بانکوک تایلند پرواز مستقیم دارند، شرکت های هواپیمایی که عرضه کنندهبلیط هواپیما بانکوکتایلندهستند عبارتند از:
هواپیمایی امارات، کویت ایرویز، قطر ایرویز ، ماهان ایر، عمان ایر ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، هواپیمایی کی ال ام ، ایر فرانس، بریتیش ایرویز ، ایرلاینز چاینا، هواپیمایی چایناساترن ایر چاینا و ایرفلوت

نوروز99 در تایلند


با فرا رسیدن عید نوروز مردم ایران به دنبال این هستند تا از تعطیلات خود لذت ببرند با این حال تایلند باتوجه به جاذبه های بی شمار و مردم خونگرم و طبیعت بکری که دارد می تواند بهترین گزینه برای سفر در فصل بهار باشد و این امر با خریدتور تایلند نوروز 99میسر است.

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

های ,تایلند ,ها ,، ,هتل ,کشور ,این کشور ,های تایلند ,و این ,جاذبه های ,می باشد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mahssa nasimahmadi farhang95 fanosikhial nodenaga nafayesfonoonamolibook kavirarting talkina ozoneinwarehouse spacee