ترکیه، کشور ماه و ستاره


ترکیه، کشوری با نقشه ی مستطیلی شکل که در یکی از بهترین مناطق کره زمین واقع شده است و در اصل کشور آسیایی اروپایی محسوب می شود.

این کشور در طول تاریخ خود روزهای پرفرازونشیبی را پشت سر گذاشته است و به همین علت جاذبه های دیدنی بسیاری در ترکیه قابل مشاهده هستند که در نهایتآن را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیا تبدیل کرده است.
هرچند که وجود علاوه بر جاذبه های تاریخی ترکیه نباید از طبیعت بکر آن نیز غافل ماند که نتیجه ی همجواری این کشور با دریاهای سیاه، مرمره، اژه و مدیترانه(دریای سفید) می باشد.
ترکیه به واسطه نزدیکی به ایران و برخورداری از آب و هوای متنوع که 4 منطقه آب و هوایی در دل خود جای داده است و همچنین فرهنگ و تمدن غنی همواره مورد توجه گردشگران ایرانی می باشد که سالانه با خریدتور ترکیه لحظه آخریبه این کشور سفر می کنند.

ترکیه


جاذبه های ترکیه، مکان هایی برای تماشای تمدن عثمانی


سر تا سر این کشور پوشیده از فرهنگ و تاریخ درکنار طبیعت بکر و بی نظیراست. به همین دلیل در سال های اخیر .توانسته است از سراسر جهان مسافران زیادی را جذب خود کند

هرکدام از جاذبه ها خود به تنهایی موجب می شوند تا مردم از دیگر نقاط مختلف جهان به این کشور جذب شوند

تور جیپ سافاری مارماریس

آرامگاه ماسولوس

همچنین گردشگران می تواننداطلاعات ایاصوفیهرابدست آورند و از آن دیدن کنند.

جاذبه های ترکیه


گردش بیشتر در ترکیه


تجربه اقامتآسان در هتل های ترکیه


ترکیه به دلیل اینکه سالانه میزبان گردشگران فراوانی از سرتاسر دنیا است به همین دلیل مراکز اقامتی مناسب و لوکس زیادی در شهرهای متفاوت خود چون استانبول، آنتالیا، آلانیا، ترابزون، قونیه، آنکارا و. جای داده است که از پرطرفدار ترین هتل های ترکیه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

هتل های ترکیه

ایرلاین های عرضه کننده بلیط هواپیما ترکیه


بسیاری از ایرلاین ها در سراسر دنیا ارائه دهنده بلیط هواپیما ترکیه هستند که برای نمونه می توان به ایرلاین های زیر اشاره کرد:
ماهان (Mahan Airlines)، ایران ایر (Iran Air Airlines)، ترکیش (Turkish Airlines)، اطلس جت (Atlasjet Airlines)، پگاسوس (Pegasus Airlines)، آسمان (Iran Aseman Airlines)، آتا (ATA Airlines)، معراج (Meraj Airlines)، زاگرس (Zagros Airlines)، قشم ایر (Qeshm Airlines)، کاسپین (Caspian Airlines)، تابان (Taban Airlines)، ایرفرانس (Air France Airlines)، اتحاد (Etihad Airways)، آلیتالیا (Alitalia Airlines) و آذربایجان(Azerbaijan Airlines)، عمان ایر (Oman Air Airlines)، قطر ایرویز (Qatar Airways)، ایرعربیا (AirArabia Airlines)، امارات (Emirates Airlines)، لوفتهانزا (Lufthansa Airlines)، ایرفلوت (Aeroflot Airlines)

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط به ترکیه


برپایی جشن نوروز99 در ترکیه


با فرا رسیدن عید نوروز مردم ترکیه نیز همچون ایرانیان این روز را جشن می گیرند و به استقبال یکدیگر می روند؛ از طرفی علاوه بر آداب و رسومی که در این ایام وجود دارد، فستیوال ها و جشنواره های جذابی نیز در ترکیه برگزار می شوند که همه این موارد گویای آن است که گذراندن سال نو در این کشور با تورترکیه نوروز 99می تواند سفری خاطره انگیز برای ایرانیان باشد.

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

، ,airlines ,ترکیه ,های ,کشور ,هتل ,airlines ، ,این کشور ,در ترکیه ,جاذبه های ,که در ,بلیط هواپیما ترکیه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mohawaca tahora harmonisebaran digikalaaa golbargew yahya0585 lowara-pump sagjo0n hatchat seriesdownloaddd