ایران، سرزمین پارس


کشوری چهار فصل در جنوب غربی آسیا که هر بخش آن اقلیم و جاذبه های منحصر به فرد خود را دارد.

از جاذبه های تاریخی شیراز همچون تخت جمشید گرفته تا جاذبه های طبیعی در ماسال که همه و همه گویای آن است که در هر نقطه از ایران بهانه ای برای سفر و گردش و عکاسی وجود دارد.

از طرفی ایران به واسطه مجاورت با دریای خلیج فارس جزایر زیادی را در خود جای داده است همچون قشم، کیش، هنگام که هرکدام زیبایی های خاص خود را دارند و سالانه میزبان گردشگران زیادی از داخل و خارج از کشور هستند.


کیش، عروس جزایر مرجانی


از بهترین مقاصد توریستی ایران به انتخاب مسافران ایرانی و حتی گردشگران خارجیجزیره کیش می باشد که در خلیج فارس قرار دارد و برای افرادی که علاقه مند به ساحل و دریا هستندبسیار مناسب است.

از طرفی در کنار تماشای ساحل زیبای دریای خلیج فارس آثار باستانی و تاریخی در این جزیره سبب شده است تا گردشگران علاقه مند به خریدتور کیشباشند.

جاذبه های گردشگری کیش، مکان هایی برای بخشیدن روح تازه به زندگی


جزیره کیش، از بهترین جزیره های منطقه می باشد و اکثر مناطق توریستی آن فوق العاده و متحیر کننده هستند و حتی اخیرا نزدیک به 2 هکتار از آن جنگل کاری شده است.

،پارک آبی اوشن در کیش،کشتی یونانی کیشدر کنار پارک ساحلی میرمهنا، روستای باغو کیش، پارک ساحلی سیمرغ کیش از دیدنی های مروارید خلیج فارس به شمار می روند.

همچنین گردشگران بهتر است در ابتدا با مطالعه تریخچه ایدرباره شهر زیرزمینی کاریزاز این بنای شگفت انگیز اطلاعاتی کسب نمایند.

از مروارید خلیج فارس بیشتر دیدن کنید.

اقامتی راحت در هتل های کیش


کیش به دلیل اینکه سالانه میزبان گردشگران فراوانی از سرتاسر دنیا است به همین دلیل مراکز اقامتی زیادی در مرکز و اطراف خود جای داده است.

از هتل های معروف این جزیره به شمار می روند که در سال های اخیر توانسته اند توجهات زیادی را به خود جلب کنند.

ایرلاین های عرضه کننده بلیط هواپیما کیش


باتوجه به اهمیت این جزیره در ایران ایرلاین های بسیاری از شهرهای مختلف ارائه دهندهبلیط هواپیما کیشهستند که این شرکت های هواپیمایی شامل:هواپیمایی سپهران، هواپیمایی آسمان، ایران ایرتور، هواپیمایی قشم، هواپیمایی معراج، ایران ایر، کیش ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی تابان می باشند.

نوروز99 در جزیره زیبای کیش


با فرارسیدن بهار و آغاز تعطیلات عید نورزبسیاری از ایرانیان تصمیم میگیرند تا در تعطیلات سال نو خورشیدی با خریدتور کیش نوروز 99به این جزیره که از آب و هوای معتدلی برخوردار می باشد بروند و تعطیلات به یاد ماندنی ای را برای خود رقم بزنند.

از کیش بیشتر بدانیم

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

های ,کیش ,جزیره ,هواپیمایی ,کیش، ,گردشگران ,خلیج فارس ,جاذبه های ,جزیره کیش ,این جزیره ,می باشد ,سالانه میزبان گردشگران

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
digitek pahneyekvr poonehplsc varanpsy zhenikshop elhamsaghafi moaven98 yazd-am ghodavapur harmonibaranis