مرکز خرید فستیوال مرکزیبهترین مرکز خرید در پاتایااست و دائما با طیف متنوعی از گردشگران و افراد محلی که برای خرید لباس هایی با برند بین المللی، استفاده از گزینه های متنوع صرف غذا و سرگرمی هایی مانند سینما، بولینگ و بازی های کودکان رو به رو می شود. مرکز خرید فستیوال مرکزی با داشتن موقعیت ساحلی و نمای شیشه ای، در سال 2009 افتتاح شد. طراحی مدرن و رو به اقیانوس، منظره ای 360 درجه ازخلیج پاتایاکه زمینه ای عالی برای خرید های بعد از ظهراست را به بازدید کنندگان ارائه می دهد.

نمای بیرونی مرکز خرید فستیوال مرکزی پاتایا

خدماتی که در مرکز خرید فستیوال مرکزی با آن رو به رو می شوید

فراتر از برخی برند های تجاری، فروشگاه های مختلفی وجود دارند که لباس و لوازم جانبی را در محدوده قیمت های مختلف ارائه می دهند. همچنین یک فروشگاه اینترنتی و سینما 10 بعدی و بولینگ نیز درمرکز خرید فستیوال مرکزیوجود دارد. اگر از مد و لباس فراتر برویم، چندین فروشگاه دوربین، رایانه و فناوری در مرکز خرید فستیوال مرکزی خواهیم دید. نمایندگی فروش معتبر اپل را نیز در طبقه سوم می توانید بیابید و در طبقات دیگر از رستوران و کافه ها برای استراحت استفاده کنید. این مرکز خرید برنامه ریزی کرده تا گردشگرانتور های پاتایادر هنگام خستگی از ساحل، یا در روزهایی که خارج از خانه هستند، گزینه ای فوق العاده را در اختیار داشته باشند. غذا های رستوران این مرکز خرید دارای طیف گسترده ای از غذاهای بین المللی و تعداد زیادی غذاهای ژاپنی، تایلندی، هندی و روسی می باشد.

نمای بیرونی مرکز خرید فستیوال مرکزی پاتایا

آشنایی با بهترین مراکز خرید تایلند از زبان خبرگزاری شیرازه

فضای بیرونی مرکز خرید پاتایا

در جلویمرکز خرید فستیوال مرکزییک باغ و فضای سبز و چندین آب نمای زیبا قرار دارد و برای استراحت بعد از یک گردش عالی در این مرکز خرید بزرگ، به این مکان نیز می توانید مراجعه کنید. در یک محوطه احاطه شده در محدوده مرکز خرید فستیوال مرکزی، گهگاه و در فصول تعطیلات، برنامه های ویژه ای برگزار می شود. اگرچه مرکز خرید اصلی در ساعت 23:00 بسته می شود و به فعالیت خود پایان می دهد اما برخی از کافه ها و رستوران های مستقل که در اطراف ورودی های این مرکز خرید وجود دارند، تا ساعت 02:00 بامداد نیز باز می مانند. این رستوران ها برای مشتری ها و گردشگرانی که می خواهند تا اواخر شب نوشیدنی و شام بخورند و ازجاذبه های گردشگری پاتایالذت ببرند، مناسب می باشند.

فروشگاه پوشاک در مرکز خرید فستیوال مرکزی پاتایا

هرکسی که از پاتایا بازدید کند حداقل یکبار درمرکز خرید جشنواره مرکزیدیدن کرده و خرید های خود را انجام می دهد. احتمالا بعد از وارد شدن به این مرکز خرید، دیگر به دنبال مرکز خرید دیگری نیستید. زیرا به دلیل داشتن مغازه های سطح جهانی، خدمات عالی و طراحی منحصر به فرد و مدرن خود از سایر مراکز خرید این شهر برتر است.
ساعات بازگشایی مرکز خرید جشنواره مرکزی: ساعت11:00-23:00مکان: خیابان ساحلی پاتایا، پاتایا جنوبی

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

مرکز ,های ,فستیوال ,رو ,ای ,پاتایا ,مرکز خرید ,خرید فستیوال ,این مرکز ,می شود ,فستیوال مرکزی ,خرید فستیوال مرکزی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
yaraplus mahtabvc superwatch abtasfiekon ranginkamanf surpriselove sigheeyabb kindgicorra camoterbeachw elahi2520