کشورهای چین و هند علاوه بر برخی رودخانه ها، دریاچه ها و کوه های معروف، دارای تعداد زیادی آبشار زیبا نیز می باشند. این آبشارها هر ساله هزاران بازدید کننده را به خود جلب می کنند. برای آشنایی با بهترین آبشارهای چین و هند با ما همراه باشید.

آبشار هوانگ گوشو (Huangguoshu) در گوییژو چین

آبشار هوانگ گوشو (Huangguoshu) در گوییژو چین بزرگترین آبشار چین است که در رودخانه باییشوی Baishui (白水河) واقع شده است. این یکی از آبشارهای معمولی و دیدنی در جهان و از بهترینجاذبه های گردشگری چیناست. آبشار هوانگ گوشو (Huangguoshu) در گوییژو چین 67 متر ارتفاع دارد و 83.3 متر عرض آن است. یک غار طبیعی در صخره پشت آبشار که به طور طبیعی شکل گرفته واقع شده است که نام آن (Shuilian Dong یا غار پرده آب) می باشد.

بهترین طبیعت ها از نظر خبرگزاری مهر

آبشار نوهکالیکای (Nohkalikai) هندوستان

آبشار نوهکالیکای (Nohkalikai) هندوستان یکی از بلندترین آبشارهای هند است. این منطقه در نزدیکی Cherrapunji، یکی از مرطوب ترین مکان های روی زمین واقع شده است. آبشار نوهکالیکای (Nohkalikai) هندوستان سومین آبشار مرتفع در هند با ارتفاع 340 متر می باشد.

آبشار هیور (Hivre) در گوا هندوستان

آبشار هیور (Hivre) در گوا هندوستان به عنوان یکی از آبشارهای محبوب جهان می باشد که دوستداران طبیعت و گردشگرانتور گوارا به خود جلب می کند. این آبشار بیشتر اوقات مورد بازدید مردم محلی و گردشگرانتور هندقرار می گیرد و در طول تعطیلات آخر هفته شلوغ می شود.

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

آبشار ,چین ,هندوستان ,های ,آبشارهای ,یکی ,یکی از ,huangguoshu در ,شده است ,واقع شده ,هوانگ گوشو ,نوهکالیکای nohkalikai هندوستان ,آبشار نوهکالیکای nohkalikai

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
shahzadehchat fartak30 sotiesfanji enfejargameonline lavenderf mahyaranik kiamsnag10 etminansazeh narvanbarg calmchurshelo