ابوظبی برای دومین بار پیاپی، مقام دوم را در بخشبهترین مقصد گردشگری خاورمیانهکسب کرد. این جایزه همزمان با مشارکت امارات در دوازدهمین دوره نمایشگاه مسافرتی ITB آسیا در سنگاپور بود، جایی که گروه فرهنگ و گردشگری ابوظبی، به همراه تعدادی از ذینفعان این شهر، برخی از امکانات را به نمایش گذاشتند که به عنوان بهترین پیشنهادات گردشگری امارات انتخاب شدند.

هر ساله توسط نشریه های گردشگری پرطرفدار، جوایز انتخابی بهترین سفرهای آسیا و انتخاب شده توسط خوانندگان این مجله های هفتگی برگزار می شود.

برج العرب و دبی قدیم در یک تصویر

خبرگزاری مهر بهترین جاذبه های گردشگری سنگاپور و دبی را به شما معرفی می کند

سعید راشد آل سعید، مدیر بازاریابی گردشگری در ابوظبی با ابراز تشکر برای برنده شدن در این مسابقه، اظهار داشت: ما مفتخریم که به عنوان بهترین مقصد گردشگری خاورمیانه توسط خوانندگان مجله سفر هفتگی آسیا و گردشگرانتور دبیانتخاب شده ایم. این مجله در طول سالها تلاش کرده است تا مشخصات ابوظبی را به عنوان قطب جهانی فرهنگ و گردشگری مطرح کند.

جایزه منتخب نشریه هفتگی سفر خوانندگان آسیا، افتخاری است که امسال توسط ابوظبی دریافت گردید. در اوایل سال، همچنین ابوظبی به عنوان مقصد برتر کسب و کار خاورمیانه در مسابقه سفر جهانی برگزیده شد. در ماه مه نیز، ابوظبی و همچنینجاذبه های گردشگری دبیتوسط متخصصان گردشگری فرانسوی در میان ده مقصد برتر توریستی دوستانه و خانوادگی در جهان قرار گرفت.

این شناختها به دنبال سلسله دستاوردهای سرمایه امارات در زمینه گردشگری از جمله دستیابی به افزایش 5.8٪ در تعداد بازدید کنندگان در سال 20 می باشد.

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

گردشگری ,ابوظبی ,های ,مقصد ,امارات ,هفتگی ,به عنوان ,را به ,مقصد گردشگری ,های گردشگری ,در سنگاپور ,مقصد گردشگری خاورمیانه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
beaulatibe poonehgo anidam iramuranfallower camera-canon ay86 gardenshopingg shayanrayanehfi sanitizerdispenser