گوا شهری ساحلی در جنوب غربی هند و از مکان های گردشگری در بین گردشگرانتور گوا نوروز 99می باشد. برخی جاهای مناطق ساحلی گوا به وسیله مهاجران، گردشگران و ساکنان محلی گسترش پیدا کرده است. در این میان یک سری سواحل در گوا هستند که کسی در آن ها ست نداشته و تقریبا جزء مناطق بکر گوا به حساب می آیند. در این مطلب بهترین مناطق گوا که از محبوب ترینجاذبه های گردشگری هندنیز می باشند را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

جاذبه های گردشگری گوا هند

گردش در سواحل بکر و زیبای سالست

سالست در شمال گوا یکی ازبهترین مکان های گردش در گوامی باشد. در سالست گوا جاذبه هایی برای هر سلیقه گردشگری وجود دارد و در آن می توانید از شهرهای شلوغ گرفته تا سواحل بکر و زیبا را پیدا کنید. کلیساهای بزرگ و مکان های تاریخی بسیاری نیز در این منطقه پذیرای گردشگرانتور گوامی باشند.

سواحل سالست گوا در هندوستان

در مورد گوا بیشتر بدانید

گردش در بهترین سواحل خانوادگی کاناا

کاناا گوا سواحلی آرام و تمیز و همچنین خلوت دارد و بهترین مکان برای خانواده است. کاناا زیباترین سواحل گوا را در خود جای داده است و با طیف گسترده ای از تفریحات دیگر یکی از مناطق گردش در گوا می باشد. در کاناا گوا جاذبه های گردشگری بسیاری برای گشت و گذار وجود دارد. رفتن به پارک ملی کوتیگائو و دیدن جنگل ها و حیوانات مشهور هند را از دست ندهید.

ساحل زیبای کاناا در گوا هندوستان

بازدید از تیسوادی در سفر به گوا

تیسوادی اکثر جاذبه های گردشگری فرهنگی گوا را در خود جای داده است. تیسوادی دارای تعدادی روستای زیبا و سواحل بکر می باشد. در تیسوادی از کلیسا بوم عیسی که شامل مقبره و بقایای سنت فرانسیس خاویار یا محله فانتین هاس گوا که در بخش لاتین این منطقه قرار گرفته است دیدن کنید یا در سواحل بکر و ماسه های سفید این منطقه قدم بزنید و لذت ببرید.

ساحل تیسوادی گوا در هندوستان

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

گوا ,سواحل ,های ,بکر ,گردشگری ,مناطق ,های گردشگری ,گردش در ,سواحل بکر ,بکر و ,مکان های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
abulqasim golbargtflower gamusic1 arashhaman frectalehonaric miras-narmashir tofochecknetz snowdl besparid