زمانی که در سفر هستید، به خصوص این که سفرتان باتور های ویژه کوالالامپور پنانگاست، حتما دوست دارید حتی یک وعده غذایی را حتی الامکان در فضای ساحلی میل کنید. به همین دلیل تصمیم گرفتیم لیست برخی از بهترین رستوران های ساحلی پنانگ را برای شما عزیزان تهیه کنیم.

فضای باز رستوران ساحلی در پنانگ مای

رستوران Mansion (عمارت)

رستوران Mansion (عمارت)، رستورانی است که دریا را در جبهه قرار داده و منظره ای بی نظیر از جورج تاون با خط ساحلی را ارائه می دهد. این رستوران به چندین بخش لابی، سالن و غذاخوری تقسیم می شود. منظره در همه ی بخش های رستوران بسیار باورنکردنی و جذاب است. اگر میز خود را در قسمت غذا خوری رزرو می کنید، می توانید از کنار پنجره هایی که به سبک گرجی و با پرده های سفید رنگی که نسیم ملایم آن ها را شکسته است، دریای بیکران را مشاهده کنید. البته، رزرو میز در فضای باز و روی چمن هم خالی از لطف نیست.

فضای داخلی رستوران ساحلی عمارت در پنانگ مای

رستوران Uncle Zack (عمو زاک)

رستوران Uncle Zack (عمو زاک)که در محوطه هتل Parkroyal Penang قرار گرفته است، یک رستوران غیر رسمی و در عین حال هوشمند و همچنین دلپذیر و دنج می باشد.در شب فانوس های کوچک کمپینگ برقی این مکان را روشن می کنند. در فضای باز کنار ساحل این رستوران، میز هایی برای نشستن و میل کردن غذا با گوش کردن به صدای امواج دریا تعبیه شده است.

سرآشپز در حال طبخ غذا در ستوران عمو زاک در پنانگ مای

رستوران و بار Babylon (بابیلون)

همه چیز دررستوران و بار Babylon (بابیلون)پیچیدگی دارد. از پرده سفید میز هایی که رستوران فضای باز و درختان نخل را پوشانده گرفته تا کفپوش های چوبی تیره و صندلی های بافته شده از چوب خیزران دست به دست هم داده تا بر شگفتی این رستوران بیافزایند. فضای شاداب و سرویس کارآمد کارکنان نیز به همراه زرق و برق دنیای قدیمی این رستوران تجربه خوردن بهترین غذا را در یکی ازبهترین رستوران های ساحلی پنانگبرای شما به وجود می آورد.

فضای داخلی رستوران ساحلی بابیلون پنانگ مای

رستوران دریایی Ocean Green (اقیانوس سبز)

اقیانوس سبزیکرستوران غذای دریاییاست که قادر به رقابت با بهترین رستوران های پنانگ می باشد. خوردن بهترین غذا های دریایی را با لمس نسیم اقیانوس دررستوران دریایی Ocean Green (اقیانوس سبز)تجربه کنید. یکی از بهترین غذاهای موجود در فهرست این رستوران خرچنگ کباب شده با پنیر و سس بادام زمینی است.

فضای بیرونی رستوران اقیانوس سبز در پنانگ مای

رستوران و بار Seafront Dining

رستوران و بار Seafront Dining، یک رستوران دو طبقه بسیار زیبا در جورج تاون می باشد که منظره ای زیبا از تنگه مالاکا و حتی پل پنانگ را در خود جای داده است. هنگام خوردن یک وعده غذایی در این رستوران اگر می خواهید منظره بهتری از اقیانوس را داشته باشید، از طبقه دوم به بالکن و فضای باز بروید و بهترین غذای عمرتان را در بهترین رستوران ساحلی پنانگ میل کنید.

بار و فضای داخلی رستوران Seafront-Dining-Restaurantamp;Bar در پنانگ مای

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

رستوران ,های ,فضای ,ساحلی ,پنانگ ,اقیانوس ,را در ,این رستوران ,و بار ,بهترین رستوران ,فضای باز ,ocean green اقیانوس ,دریایی ocean green ,رستوران mansion عمارت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
gashtenavid kiamsnag85 ronasketarh bowl022 theflashmovie pooster16 kasbine hamsargozini-ezdevaj looleinfo eligherorys