در تعطیلات کریسمس برخی افراد به دنبال تفریح درجاذبه های گردشگری دبییا رفتن به تئاترهای مختلف دبی می باشند، اما افرادی نیز دوست دارند تعطیلات کریسمس خود را در برف و با اسکی کردن یا نوشیدن یک شکلات داغ سپری کنند. با توجه به اینکه دبی در اواخر ماه ژانویه که مصادف با تعطیلات کریسمس می باشد، هوای تقریبا 25 تا 30 درجه سانتی گرادی دارد، اما شرایط برای گذراندن تعطیلات کریسمس برای هر سلیقه ای فراهم است. یعنی شما هم می توانید کریسمس را با اسکی کردن و در برف ها، آن هم در دبی، جشن بگیرید و هم می توانید در بهترین تئاترها و نمایش های آن حضور داشته باشید. برای آگاهی ازبهترین تفریحات دبی در آخر ژانویهو تعطیلات کریسمس با ما همراه باشید.

درخت کاج کریسمس و برج العرب

برف بازی در هوای بیابانی دبی!

در پالم جمیرا دبی یک بخش برای فستیوال ها وجود دارد که دارای یک منطقه برفی برای کودکان بیش از سه سال است. همچنین برخی وسایل تفریح و سرگرمی دیگر به همراه یک بازار در این قسمت می باشد که گردش جذابی را برای شما رقم خواهند زد.

کودکان در حال برف بازی در مجموعه پارک برفی کودکان پالم جمیرا

ناهار کریسمس را در دهکده ایرلندی میل کنید

تنها چیزی که در دهکده ایرلندی وجود دارد و باعث می شود جشن کریسمس را حس کنیم، ارائه یک کباب سنتی در 12 روز آخر ژانویه و روزهای منتهی به کریسمس و همچنین چراغ هایی که در این دهکده روشن می شوند، می باشد. در باغ دهکده ایرلندی بنشینید و لذیذترین غذای جشن کریسمس را میل کنید.

گردشگران در حال صرف غذا در دهکده ایرلندی دبی

مسابقات شترها در روزهای آخر ژانویه

در اواخر ژانویه می توانید تمرینات کامل مسابقه شترها در جاده دبی - العین و نزدیکی ورزشگاه هفت قرار دارد را مشاهده کنید. تاریخ برگزاری این مسابقات را طبق تقویم دبی بررسی کنید و آن را جزئی از برنامه تعطیلات کریسمس خود قرار دهید.

مسابقه شترها دبی

آتش بازیهای کریسمس را از دست ندهید

در روز آخر هر یک از هفته های ماه ژانویه و در طول مدت زمان جشنواره خرید دبی (که در آخر ژانویه به پایان می رسد) آتش بازی وجود خواهد داشت، با این حال در دبی لازم نیست تا 31 دسامبر منتظر بمانید تا آسمان شب با آتش بازی های کریسمس روشن شود.

هتل آتلانتیس و آتش بازی های کریسمس در اطراف آن

به کنسرت کریسمس در اپرا دبی بروید

اگر موسیقی کریسمس بیشتر از هرچیزی برای شما جذاب است، اپرای دبی میزبان گردشگرانتور دبیبا کنسرت های موسیقی جشنواره سالانه خود می باشد. این اجراها در صبح، ظهر و عصر همراه با جشن ها و بسیاری از فعالیت های شاد دیگر فرصتی برای گذراندن بهترین تعطیلات ژانویه در دبی است.

سالن اپرای دبی

در گرمای دبی اسکی کنید

اگر می خواهید سرمای واقعی کریسمس را حس کنید، به اسکی دبی در امارات مال بروید. در اینجا برای شما، خانواده و دوستانتان فرصت بسیار مناسبی است تا بتوانید تعطیلات ژانویه خود را با تفریحات برفی مانند اسکی، اسنوبورد یا حتی بازی در پارک برفی و دیدن پنگوئن ها بگذرانید. برای گرم شدن در اسکی دبی به کافه این مجموعه بروید و با نوشیدن یک شکلات داغ لذتتان را دوبرابر کنید.

مجموعه اسکی دبی

کشف بهترین مکان ها در سرزمین تضادها

ايروان جزء محبوب ترين مقصدهاي گردشگري از نظر گردشگران

در سفر به چین نگران عدم تسلط به زبان های چینی نباشید

کریسمس ,دبی ,ژانویه ,تعطیلات ,یک ,آخر ,تعطیلات کریسمس ,کریسمس را ,دبی در ,آخر ژانویه ,در آخر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
elisachat mycraft mibincabin loveme1 tamirkonanba mohamadpakdel daarmanii lavendergol poryfori clear-skin